13-14 квітня відбулась Першість Національного університету «Запорізька політехніка» зі Стрілецького хортингу за програмою «Пневматична гвинтівка — І рівень» на базі громадської організації «Національна федерація стрілецького хортингу України».

Змагання організовано за ініціативи її Президента, студента Запорізької політехніки Сергія Єліна, завідувача кафедри управління фізичною культурою та спортом Василя Мазіна й за сприяння профкому студентів і студентського самоврядування університету.

Стрілецький Хортинг — це сучасний, безпечний, динамічний та захопливий спосіб військово-спортивної підготовки молоді з використанням пневматичної багатозарядної газобалонної зброї кал.4,5 мм.

Перше місце у змаганнях посів Іван Вяльцев (Запорізький електротехнічний фаховий коледж), друге місце виборов Максим Литовченко (факультет комп'ютерних наук та технологій), а третє — Валерій Полоніков (факультет комп'ютерних наук та технологій).

У номінації «Найшвидша стрільчиня» нагороджено Анастасію Матвієнко (транспортний факультет); за найкращу техніку виконання вправи нагороджено Анастасію Нікуліну (факультет комп'ютерних наук і технологій); нагороду за волю до перемоги отримала Рімма Григорська (Запорізький фаховий коледж комп'ютерних технологій). Дівчата отримали класні призи від Національної федерації стрілецького хортингу України.

Впевнені, ці змагання — лише початок нашої плідної діяльності. Ми вже готуємо багато нового, слідкуй за анонсами та бери участь!

Більше фото — за посиланням: https://fex.net/ru/s/amompmm