8 травня відбулося підбиття підсумків навчання гуртка «Софт, що робить гроші» Дитячо-юнацького наукового університету «Запорізька політехніка».

Молодих випускників урочисто привітали проректор Руслан Куликовський, директорка Дитячо-юнацького наукового університету Олена Назарова, завідувач кафедри металорізальних верстатів та інструментів Михайло Фролов та директор «Carveco» Роберт Ньюмен.

Роберт Ньюмен висловив захоплення учнями, які цікавляться сучасними технологіями та старанно здобувають навички практичної роботи з професійним програмним забезпеченням. Побажав дітям успішно завершити навчання у школі та стати студентами одного із провідних університетів України — НУ «Запорізька політехніка».

Під керівництвом старшого викладача кафедри металорізальних верстатів та інструментів Сергія Танченка школярі вивчили основи 3D- моделювання, навчилися створювати рельєфи із готових растрових зображень та зображень, які створили самостійно. Навчилися редагувати готові проєкти, ознайомилися з основними поняттями щодо програмування верстатів з ЧПК.

Завершилось навчання у гуртку конкурсом випускних робіт. Було оцінено оригінальність ідеї та комплекс практичних навичок роботи з програмним забезпеченням Carveco. Авторами найкращих робіт стали Олег Хіврич (Ліцей «Логос»), Мілана Ревуцька (Запорізький ліцей №105) та Олександра Яковлєва (Запорізький академічний ліцей «Вибір»). Усі школярі, які успішно завершили навчання, отримали сертифікати, а переможці конкурсу ще й сувеніри від Запорізької політехніки.

Впевнені, випускники гуртка «Софт, що робить гроші» — майбутні студенти Запорізької політехніки.