До уваги завідувачів кафедрами!

З метою своєчасної підготовки звіту про наукову та науково-технічну діяльність завідувачам кафедр до 14 грудня 2015 надати до патентно-інформаційного відділу в паперовому та електронному вигляді відомості про наукову діяльність кафедр.

Наказ № 478 від 16 листопада 2015 (pdf, 5.7 МБ)

Бланк до звіту (Відомості кафедр 2015) (Електронна таблиця OpenDocument, 64 КБ)

Зразок заповнення бланку (Відомості кафедр 2015) (Електронна таблиця OpenDocument, 68 КБ)

В разі необхідності дистрибутиви офісного пакету LibreOffice для ОС Windows можна отримати у Патентно-інформаційному відділі (к. 36 або 38 (адм. корпус)) або завантажити з офіційного сайту офісного пакету:

LibreOffice 4.4.7 (звичайна версія для ОС Windows, 214 МБ)

LibreOffice 4.4.7 (портативна версія для ОС Windows, 165 МБ)

Для ПК з ОС Windows та процесорами без підтримки інструкцій SSE2 (процесори Intel Pentium III або старіші та процесори AMD Athlon XP або старіші) слід використовувати LibreOffice 4.2.8 (звичайна версія для ОС Windows, 210 МБ).

Начальник ПІВ НДЧ
Н.І. Висоцька