Запорізька політехніка та молодіжна громадська організація «Ukrteenscience» підписали меморандум про співпрацю.

19 липня ректор нашого університету Віктор Грешта та голова студентського самоврядування Марія Павленко зустрілись з представниками молодіжної громадської організації «Ukrteenscience» задля обговорення деталей партнерства та окреслення перспектив подальшої діяльності.

Головними цілями нашої співпраці є розвиток українського наукового сектору, надання психологічної підтримки та допомоги вразливій молоді в створенні наукових/соціальних проєктів для відновлення української економіки, що постраждала від війни.

Окрім проведення спільних інформаційних заходів, ми плануємо працювати над проєктом «Science Mentoring». Зокрема, запрошувати лекторів, які бажають поділитися досвідом з активною та свідомою молоддю та залучати студентів до участі у створення інноваційних проєктів.

Сподіваємось на плідну співпрацю та формування потужного молодіжного ком'юніті!