28 вересня відбулась робоча зустріч делегації Запорізької політехніки на чолі з ректором Віктором Грештою з представником компанії Typhoon HIL GmbH Олександром Соломахою. В ході зустрічі було підписано меморандум про співпрацю наших установ.

Уже є попередня домовленість на можливе безоплатне постачання ліцензійного програмного забезпечення для Національного університету «Запорізька політехніка» та безоплатний доступ до навчальних відео та текстових матеріалів. Це допоможе нашим студентам якнайшвидше почати практику і вже до 3-го курсу набути досвіду того рівня, щоб розпочати роботу на підприємстві за дуальною формою освіти. Викладачі Запорізької політехніки вже модернізують підходи до навчання інженерів та адаптують їх під сучасні виклики.

Ліцензійне програмне забезпечення матиме повний зв'язок як з університетським обладнанням, так і з обладнанням на підприємствах, що дозволить тестувати університетські наукові розробки у промислових умовах.

Такий рівень співпраці також дозволить сформувати міцні зв'язки з закордонними партнерами, що гарантуватиме Запорізькій політехніці перехід наших науково-технічних інженерних напрацювань на світовий рівень.

Ми вдячні Олександру, випускнику НУ «Запорізька політехніка», за ініціативу щодо співпраці з нашим університетом. Впевнені, наше партнерство буде плідним, а студенти й науковці високо оцінять нові можливості!