Кафедра «Маркетинг та логістика» з 19 лютого анонсувала проведення 4-ї Благодійної акції допомоги притулку для безпритульних тварин «Дай лапу, друг!». Акція тривала до 1 квітня. У підсумку ми зібрали 1575 грн. На зібрані кошти було придбано корм та іншу їжу для цуценят «Клуб 4 лапи». Викладачі також додали м'ясні консерви та пшеничну крупу.

13 квітня завідувачка кафедри Владислава Лифар та старша викладачка Ірина Кочнова разом зі студентами 1 курсу бакалаврату (Колісник В. (ФЕУ-213), Ярцева В. (ФЕУ-413)) та студентами 1 курсу магістратури (Діденко В., Тоцький М. (ФЕУ-413м)) відвезли подарунки до притулку.

Відвідання притулку було сповнено емоцій. Хлопці та дівчата охоче пішли на прогулянку із собаками. Багато фотографувалися. Впевнені, ця поїздка запам'ятається, і наша молодь захоче вже самостійно відвідати цей притулок!