22 травня 2023 року кафедра соціальної роботи та психології факультету соціальних наук Національного університету «Запорізька політехніка» провела гостьову онлайн-лекцію «Прості рухи, які зміцнюють внутрішні сили і дарують відчуття безпеки. Приклади, вправи, обговорення».

Запрошений лектор Теодор Хундхаммер – сертифікований лікувальний евритміст, член дослідницької асоціації «Персей» (Швейцарія), засновник і керівник онлайн проєкту www.eurythmy4you.com.

Він познайомив присутніх з простими, але ефективними практичними вправами, спрямованими на відновлення відчуття свого тіла та себе в своєму тілі, виконання яких може допомогти при доланні стресу. Всі охочі могли відпрацювати під час лекції надані практики.

Учасники брали активну участь у дискусії, що підкреслило її актуальність та практичну значущість для фахівців соціономічних професій.

Гостьову лекцію було проведено в рамках наукової співпраці доцента кафедри соціальної роботи та психології Тетяни Бородулькіної у реалізації дослідницького проєкту «Стабілізація психічних станів засобами лікувальної евритмії в умовах війни» спільно з Дослідницькою асоціацією «Персей», а також в рамках вивчення магістрантами-психологами навчальної дисципліни «Психологічна допомога в надзвичайних ситуаціях».

До організації заходу долучились кафедра іноземних мов професійного спілкування, кафедра філософії, кафедра спеціальної освіти НУ «Запорізька політехніка», кафедра соціальної освіти та соціальної роботи УДУ імені Михайла Драгоманова, кафедра психології ТНПУ імені Володимира Гнатюка, кафедра психології, педагогіки та філософії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Доцент кафедри іноземних мов професійного спілкування Юрій Полєжаєв забезпечив послідовний переклад з англійської мови.

В онлайн-лекції взяли участь понад 90 гостей з різних куточків України (Запоріжжя, Київ, Гостомель, Дніпро, Івано-Франківськ, Кременець, Кременчук, Кривий Ріг, Нікополь, Переяслав, Тернопіль та ін.), а також інших країн (Великобританія, Польща, Німеччина).

Протягом двох тижнів кожен гість отримає електронний сертифікат учасника лекції від НУ «Запорізька політехніка».

Кафедра соціальної роботи та психології висловлює величезну вдячність запрошеному лектору та всім учасникам за активну участь у нашому заході!