25 вересня в Запорізькій політехніці відбулось засідання Вченої ради університету.

На засіданні вченої ради було обговорено такі теми:

• стан матеріально-технічної бази та готовність університету до опалювального періоду
  • застосування мов і літературних джерел в освітньому процесі й наукових дослідженнях
  • дуальна форма освіти
  • рекомендації для призначення матеріальної підтримки
  • положення про Кваліфікаційний центр НУ «Запорізька політехніка»
  • зміни до освітніх програм
  • порядок присвоєння кваліфікації «Електрозварник ручного зварювання»
  • рекомендації до видання наукових та навчальних видань
  • підготовка до акредитації освітніх програм
  • види академічної відповідальності

За рішенням вченої ради Владиславу Королькову було присвоєно вчене звання професора по кафедрі «Менеджмент», Аліні Кубатко та Ользі Терьохіній вручено атестати доцентів по кафедрі «Фізична культура, олімпійські та неолімпійські види спорту», Володимиру Василевському – атестат доцента по кафедрі «Електричні та електронні апарати», Сергію Леощенко вручено диплом доктора філософії.

З нагоди закінчення трудової діяльності Катерині Сепп було вручено подяку за багаторічну сумлінну працю, ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання посадових обов'язків.

Дякуємо за плідну роботу! Працюємо разом для розбудови університету та країни!