Благодійний фонд «Посмішка ЮА» надав речі для облаштування мобільного спального місця.

Для студентів та ВПО, які проживають у гуртожитках Запорізької політехніки , було надано понад 800 наборів, кожен з яких складався із подушок та спальних мішків. Це надважлива допомога, враховуючи погодні умови та перебої з теплопостачанням, в умовах нестачі енерго- та теплоресурсів.

Спільна та злагоджена робота волонтерського штабу НУ «Запорізька політехніка» з працівниками студентського містечка та партнерами спрямована на поліпшення умов проживання внутрішньо переміщених осіб. Така співпраця направлена на підвищення загальної спроможності до надання допомоги нашим громадянам, які були вимушені залишити свою домівку через агресію росії.

Висловлюємо подяку БФ «Посмішка ЮА» за допомогу у створенні гідних умов для людей, які цього потребують.

З питань поселення до гуртожитків НУ «Запорізька політехніка» звертайтесь за телефоном +38073 224 42 35 (Viber, Telegram).

Умови поселення і проживання шукайте за посиланням: https://zp.edu.ua/gurtozhitki