На початку жовтня ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта разом з проректором Андрієм Іванченком, директором студентського містечка Вадимом Дубиною ознайомились з результатами спільної роботи працівників та партнерів університету з покращення умов проживання у гуртожитку №2.

Завідувач гуртожитку №2 Анна Борисова презентувати оновлені душові, санвузли, кухні. Оговорили поточну роботу, намітили шляхи реалізації подальшого перетворення студмістечка Запорізької політехніки на сучасний європейський комфортний студентський кампус.

На кухні загального користування було встановлено нові газові плити, виконано ремонт чоловічої і жіночої душових, санвузла на 5 поверсі: замінено кахель на стінах та підлозі, пластикові труби, металопластикові вікна та вхідні двері, встановлено нову витяжку та сантехніку.

У кімнатах мешканців частково оновлено меблі — встановлено нові шафи, приліжкові тумби, навісні полки та стільці, а в кімнату дозвілля встановлено кондиціонер.

Щиро вдячні партнерам — благодійникам БО «БФ «Право на захист» та ГО «Проліска» за їх вкрай необхідну допомогу в облаштуванні гуртожитку №2.

З питань поселення до гуртожитків НУ «Запорізька політехніка» звертайтесь за телефоном +38073 224 42 35 (Viber, Telegram).

Умови поселення і проживання шукайте за посиланням: https://zp.edu.ua/gurtozhitki