19 квітня проректор Андрій Іванченко та секретарка студентського самоврядування Світлана Садікова виступили спікерами на Х Всеукраїнському форумі розвитку та взаємодії. Захід організовано всеукраїнським молодіжним рухом «Let`s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Проректор розповів про вдосконалення молодіжної політики в регіоні та важливість розвитку студентського самоврядування та студентських організацій в університетах.

Світлана презентувала діяльність і масштабні проєкти студентського самоврядування, профкому студентів і центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників НУ «Запорізька політехніка».

Запорізька політехніка вкотре доводить, що синергія студентів університету та його адміністрації породжує найкрутіші в регіоні ініціативи!