Згідно з постановою Верховної Ради України «Про присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2021 рік» премію присуджено кандидату технічних наук, доценту кафедри Національного університету «Запорізька політехніка» Петрищеву Артему Станіславовичу.

Артем Петрищев має понад 100 наукових та навчально-методичних публікацій, зокрема наукові праці, що опубліковані у вітчизняних фахових та міжнародних виданнях, з яких 22 праці включено до науко-метричних баз Scopus та Web of Science. Індекс SCOPUS (індекс Гірша) дорівнює 5, що свідчить про затребуваність наукових праць та високий рівень їх цитування.

За час науково-педагогічної роботи брав участь у багатьох науково-дослідницьких роботах, в тому числі в якості виконавця в тематичних планах наукових досліджень за кафедральними держбюджетними темами.

Щиро вітаємо та пишаємось!