Ви є тут

Головна

10 квітня 2017 р. о 13:30 в а. 320 головного корпусу ЗНТУ відбудеться презентація стипендіальної програми німецької економіки для України «Internship Programme of German Business for Ukraine»

Стипендіальна програма стажування для України, започаткована у 2015 році, пропонує українським студентам, магістрам, аспірантам та випускникам університетів пройти стажування у провідних німецьких компаніях протягом 3-5 місяців. Стажування розпочнеться 1 лютого 2018 року.

Програма фінансується Німецьким міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ) і компаніями, в яких стажуватимуться українські учасники.

Програма розрахована на студентів останніх років бакалаврату, студентів магістратури, аспірантів та випускників, що закінчили університет не раніше літа 2015 р..

Вимоги до кандидатів:

- бути студентом, магістром, аспірантом, випускником університету за спеціальністю: фінанси/математика, менеджмент/економіка, логістика/організація виробництва і менеджмент, машинобудування, електротехніка, інформаційні технології, цивільне та промислове будівництво;

- апліканти повинні добре володіти англійською і/або німецькою мовою ;

- вік до 30 років.

Усі витрати відібраних учасників покриваються організаторами, на період стажування надається стипендія.

Зараз у Німеччині за цією програмою проходять стажування 2 студенти факультету комп'ютерних наук та технологій ЗНТУ.

Презентацію проведе координатор німецької стипендіальної програми (м. Київ)

Запрошуються всі бажаючі.

Відділ міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами