4 жовтня на базі ДП «Івченко-прогрес» президент Інженерної академії України Анатолій Васильєв вручив ректору НУ «Запорізька політехніка» Віктору Грешті диплом члена-кореспондента Інженерної академії.

Під час урочистої вітальної промови Анатолій Васильєв пригадав історію розвитку академії, розповів про результати останніх зборів інженерів та подальші плани щодо міжнародної співпраці. Зі свого боку директор ДП «Івченко-прогрес» Ігор Кравченко наголосив на важливості інженерної справи, якісної підготовки студентів та висловив сподівання щодо залучення молоді до конструкторської діяльності та роботі над новими розробками.

Віктора Леонідовича серед інших привітали академіки Інженерної академії України: радник ректора Запорізької політехніки Сергій Бєліков та професор кафедри технологій авіаційних двигунів Олексій Качан.

Запорізька політехніка щиро вітає нашого ректора з новим досягненням та бажає успішної науково-технічної діяльності!