На факультеті міжнародного туризму та управління персоналом 30-31 березня 2017 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні імперативи розвитку туризму та економіки в умовах глобалізації» до 10-річчя з дня заснування факультету.

Робота конференції проходила у трьох секціях: «Туризм і готельно-ресторанна справа»; «Економіка та управління в умовах глобалізації»; «Соціально-психологічні, організаційно-правові та інформаційно-комунікаційні аспекти розвитку туризму та економіки».

В конференції взяли участь більше 500 науковців та практиків, студентів, аспірантів та докторантів з України, Білорусі, Австрії, Італії, Кіпру, Польщі, Угорщини, Туреччини, Сполучених Штатів Америки, Домініканської  Республіки, Сейшел, Катару,  ОАЕ, В’єтнаму, Таїланду,  Сінгапуру….

Результати роботи конференції представлені у понад 400 доповідях, які опубліковані у збірнику, виданому у двох томах.

Дякуємо всім, хто долучився до роботи конференції й сподіваємось на подальшу співпрацю!