22 червня ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта провів конструктивну робочу зустріч із дійсним членом Національної академії наук України, доктором технічних наук, керівником Придніпровського наукового центру Національної академії наук України, директором інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Булатом Анатолієм Федоровичем. На зустрічі також були присутні проректор Вадим Шаломєєв, заступниця директора інституту Катерина Бабій, помічник директора ДП «Івченко-Прогрес» Руслан Стовба.

Презентували напрями наукових досліджень, над якими сьогодні працюють вчені Національного університету «Запорізька політехніка» та Інституту геотехнічної механіки, а також напрацювання, які вже реалізовані на підприємствах гірничо-металургійної та машинобудівної галузей промисловості.

Намітили коло спільних наукових інтересів для реалізації проєктів, які задовольнять сучасні потреби як державного сектору економіки, так і бізнесових структур.

Домовились про налагодження конструктивної взаємодії науковців за спільними напрямами фундаментальних та прикладних досліджень за підтримки НАН України, публікації у наукових виданнях закладів, участь колег у конференціях, організованих Запорізькою політехнікою та Придніпровським науковим центром НАН України.

Сподіваємось на плідну співпрацю!