Офіс Фулбрайта в Україні продовжує свою діяльність і також розпочинає новий конкурсний цикл 2024-2025.

Запрошуються викладачі, аспіранти, співробітники до участі у фулбрайтівській програмі для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP).

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2023 року.

FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM:

• Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців.
  • У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.
  • Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Звертаємо вашу увагу на те, що Офіс Програми ім. Фулбрайта працює дистанційно.

Запитання стосовно програми Fulbright Research and Development Program можна поставити, надіславши електронний лист на адресу: ibarysh@iie.org або office.ukraine@iie.org

У робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 10:00 до 17:00, отримати інформацію стосовно програми можна за номером: +38 (067) 394 91 99

Про стипендіатів Програми ім. Фулбрайта останніх років можна дізнатися зі сторінок фулбрайтівських вісників: https://fulbright.org.ua/uk/library/

Також триває приймання заявок на цьогорічний добір Fulbright Visiting Scholar Program 2024-2025. Заохочуємо до участі у конкурсі усіх, хто займається дослідницькою роботою.

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев'яти місяців.

Реченець подання заявок – 15 жовтня 2023.

Більше інформації шукайте за посиланням 🔗

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням 🔗

У разі виникнення запитань, просимо звертатися з запитом до координаторки Fulbright Visiting Scholar Program Вероніки Алексанич на адресу е-пошти valeksanych@iie.org, або за телефоном 380 67 828 19 42