18 жовтня в спорткомплексі НУ «Запорізька політехніка» відбулась університетська спартакіада «За бадьорість і здоров'я» за підтримки профкому викладачів і співробітників та кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту.

У спартакіаді, спрямованій на масове залучення до систематичних занять з фізичної культури та спорту викладачів і співробітників та популяризацію здорового способу життя, взяли участь викладачі, співробітники та аспіранти нашого університету.

Учасників привітав ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та побажав їм нових перемог та досягнень.

Змагання проводились з різних видів спорту, серед яких волейбол, настільний теніс, шахи, дартс та кульова стрільба.

Переможці отримали призи, сувеніри та грамоти від профкому. Нагороди вручили завідувачка кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту Світлана Атаманюк та керівник профкому викладачів та співробітників Юрій Петруша.

Запорізька політехніка — це спортивне та здорове ком'юніті! Слідкуй за анонсами та долучайся до наших спортивних івентів!