З нагоди Міжнародного дня спорту 2-5 квітня в спорткомплексі НУ «Запорізька політехніка» пройшов спортивний тиждень для студентів нашого університету та коледжів. Захід було організовано за ініціативи профкому студентів, студентського самоврядування та кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Вітаємо переможців!

У змаганнях з волейболу перемогу здобула команда «Стандарт», а з футзалу — команда «Олімп».

1 місце зі змагань з шашок посів Єгор Черевута, 2 місцеВячеслав Трохименко, 3 місцеПавло Хала.

З настільного тенісу 1 місце здобув Данило Плетінь, Єгор Черевута2 місце, Андрій Гуров3 місце.

Усі переможці отримали приємні призи від Запорізької політехніки. Дякуємо профкому студентів за фінансову підтримку заходу!

До нових звершень! Чекаємо на нові зустрічі!