Викладачами кафедри було підготовлено та видано наступні монографії:

1. Костенко Анна Миколаївна Від Конрада до Набокова: білінгвізм та бікультурність як творчий імпульс: монографія / Г. М. Костенко. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2011. – 407 с. - Завантажити

2. Кущ Єліна Олексіївна Прагматична адаптація та її особливості під час перекладу текстів різних жанрів: монографія  / Е.О. Кущ, Г.М. Костенко, Н.В. Лазебна, А.Б. Підгорна, І.В. Кузнєцова. – Запоріжжя : Кругозір, 2015. – 148 с.

3. Кузнецова Марія Олександрівна Вторинний дискурс англомовних текстів сучасної масової культури: монографія / М. О. Кузнецова. - Запоріжжя : ЗНТУ,  2015. - 202 с.

4. Приходько Анатолій Миколайович Самоорганизация концептивных систем и межкультурный трансфер концептов//Синергетика в филологических исследованиях / Кол. монограф. под общ. ред. Л.С. Пихтовниковой. – Х: ХНУ им. В.Н. Каразина, 2015. – С. 135-154.

5. Приходько А.М. Концепты и концептосистемы: Монография. – Днепропетровск: Била, 2013. – 307 с. - Завантажити

6. Тарасенко Кирил Валентинович Літературна галерея англійського Ренесансу (творчі біографії сучасників В. Шекспіра)  монографія: у 2 ч.  / Н.М. Торкут, О.Є.Лілова,  К.В. Тарасенко  та ін. - Запоріжжя:  Класичний приватний університет, 2011. – Ч I. – С. 47-74.

7. Кущ Єліна Олексіївна Kushch,  E. Varieteies of English. Monograph  [Text] / E. Kushch.  Запоріжжя: ФОП Мокшанов В. В., 2021.  182  с.

8. Актуальні проблеми сучасної германістики та методика викладання іноземних мов [Текст]: колективна монографія / [Брутман А.Б., Бутов В.М., Василенко Г.В. та ін.] ; під заг. ред. П.В. Прохорової. – Запоріжжя: «Дике поле», 2015. – 156 с.

9. Прохорова П.В.  Антропоцентрипетальні концепти як домінанти німецькомовної картини світу: монографія / П.В. Прохорова. – Мелітополь: ТОВ «Колор Принт», 2014. – 162 с.

10. Можливості та розвиток сучасного туризму: світовий та національний досвід [Текст]: монографія / колектив авторів; за заг. ред. проф. В. М. Зайцевої; ЗНТУ. - Запоріжжя: ТОВ "ЛІПС" ЛТД, 2014. – 276 с.

11. Актуальні проблеми сучасної германістики та методика викладання іноземних мов [Текст]: колективна монографія / [Брутман А.Б., Бутов В.М., Василенко Г.В. та ін.] ; під заг. ред. П.В. Прохорової. – Запоріжжя: «Дике поле», 2015. – 156 с.

12. Прохорова П.В.  Антропоцентрипетальні концепти як домінанти німецькомовної картини світу: монографія / П.В. Прохорова. – Мелітополь: ТОВ «Колор Принт», 2014. – 162 с.

13. Можливості та розвиток сучасного туризму: світовий та національний досвід [Текст]: монографія / колектив авторів; за заг. ред. проф. В. М. Зайцевої; ЗНТУ. - Запоріжжя: ТОВ "ЛІПС" ЛТД, 2014. – 276 с.