Всесвітня літня Універсіада проходила з 28 липня по 8 серпня в місті Ченду (КНР).

Збірна команда студентів України посіла 13 місце серед 115 країн світу. Студенти та студентки України здобули 11 медалей, з них: 4 золоті, 4 срібні, 3 бронзові.

Серед учасників був і наш студент кафедри управління фізичною культурою та спортом Пантелій Колодій. Найкращий особистий результат він показав у вправах на коні — 11 місце. У командних змаганнях Пантелій також став 11-м.

Національний університет «Запорізька політехніка» та його ректор, голова регіональної спілки студентського спорту України в Запорізькій області Віктор Грешта вітають Пантелія та всіх українських спортсменів з гарним виступом та гідним представленням України. Ми пишаємось такими високими досягненнями та бажаємо нових звершень!