З 30 вересня в Східно-Баварському технічному університеті Амберг-Вайден у межах проєкту DILLUGIS стартувала Ukrainian-German Teaching Week. 6 викладачів трьох українських університетів (НУ «Запорізька політехніка», НТУУ «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського», Одеський державний аграрний університет) протягом восьми днів читатимуть лекції для німецьких та українських студентів у гібридному форматі.

Зокрема професорка кафедри менеджменту Надія Шмиголь викладає курс «Фінансовий менеджмент та стійкі фінанси», а доцентки кафедри програмних засобів Анжеліка Пархоменко та Ольга Гладкова запропонували для міжнародних студентів курс «Вбудовані системи як основа інфраструктури ІоТ».

Близько 40 міжнародних студентів, що навчаються в Східно-Баварському технічному університеті Амберг-Вайден, та понад 100 українських студентів долучились до курсів. Серед них і студенти Анастасія Кулігіна (кафедра міжнародних економічних відносин) та Олександр Шрам (кафедра електропостачання промислових підприємств), які приїхали до кампусу у місто Вайден. 40 студентів Запорізької політехніки долучились онлайн.

Як зазначили під час відкриття Ukrainian-German Teaching Week координаторка проєкту DILLUGIS професорка Катерина Антонюк та керівниця проєкту професорка Юлія Хеігл, цей захід демонструє бажання німецьких інституцій сприяти залученню українських професорів як рівноправних учасників до європейської освітянської спільноти, а також значну зацікавленість у теоретичних та практичних напрацюваннях наших викладачів з боку міжнародних студентів.

Цей захід став можливим завдяки підтримці проєкту DILLUGIS (ініційованого Східно-Баварським технічним університетом Амберг-Вайден та НУ «Запорізька політехніка») службою DAAD у межах ініціативи «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи», що фінансується Федеральним міністерством освіти та досліджень (FMBF).