22 та 23 серпня студентська профспілка НУ «Запорізька політехніка» організувала заїзди до аквапарку «Happy day».

Такі поїздки вже давно стали традицією в нашому університеті і є дійсно приємним та корисним заохоченням від ректорату та профкому студентів для наших активних помічників. Ми домовились з дніпровським аквапарком та забезпечили студентському активу насичене дозвілля.

Після продуктивних робочих буднів – такий відпочинок мастхев! Хлопці та дівчата насолодились розвагами та активностями, а також змогли ще краще дізнатись одне одного!

Дякуємо керівництву ДП «Івченко‑Прогрес» за комфортний автобус для поїздки! Завдяки їх підтримці понад 50 студентів Запорізької політехніки на безоплатній основі відвідали місто Дніпро.

Запорізька політехніка – велика родина! Працюємо разом! Відпочиваємо разом!