Міжнародна діяльність нашого університету сприяє не лише розвитку науково-дослідної роботи, а й вихованню наших здобувачів освіти як активних громадян. Відновлення та розбудова України можливі лише за умови залучення свідомої та сучасної української молоді, яка впроваджуватиме демократичні та екологічні принципи у різні сфери свого життя та діяльності.

Втілення у повсякденність цих принципів демонструє Парламент Уельсу (Senedd), знайомство з яким ініціювали викладачі «Запорізької політехніки» у ході візиту наших студентів до Кардіффського університету.

Під час екскурсії відвідувачі були вражені дизайном будівлі та глибоким філософським сенсом, який вклав у нього архітектор. Будівля парламенту символізує демократію, прозору та відкриту для всіх громадян Уельсу, які мають ідеї щодо покращення свого життя. Для побудови та оздоблення використані лише місцеві природні матеріали або ті, які виробляють у цьому регіоні. Скляні частини даху та стін пропускають природне світло, вікна автоматично регулюються для створення комфортної атмосфери. Функціонує ігрова зона для дітей, проводяться зустрічі з учнями шкіл для виховання дбайливого ставлення до ресурсів регіону, соціальної свідомості, відповідальності та ініціативності молодих валійців.

Ці ідеї викликали жвавий інтерес у наших здобувачів освіти та надихнули їх на нові проєкти.