12 серпня до Дня Молоді в НУ «Запорізька політехніка» відбулось урочисте нагородження наших студентів та відкриття нового молодіжного простору в межах архітектурного воркшопу, над яким працювали ініціативні представники студентства нашого університету.

Студентів привітали ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта, проректор Андрій Іванченко, голова профкому студентів, аспірантів та докторантів Марина Зінченко, голова студентського самоврядування Марія Павленко. Усі побажали молоді творчої енергії та сил, а також подякували за внесок у розвиток молодіжного руху не тільки нашого університету, а й всього міста та області.

Ми вітаємо нашу молодь зі святом та бажаємо знайти ту сферу, реалізація в якій принесе найбільше задоволення та стане натхненням для подальших звершень!