Ви є тут

Головна

Навчальна лабораторна база кафедри

Матеріально-технічна база університету і кафедри транспортних технологій, якою користуються студенти, відповідає вимогам вищого навчального закладу і допомагає проведенню всіх видів навчальних занять та науково-дослідної роботи студентів спеціальностей «Транспортні системи», «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті», «Організація і регулювання дорожнього руху».

Приміщення кафедри транспортних технологій загальною площею 510,5 кв.м розташовані в 2-му навчальному корпусі ЗНТУ. Більшість навчальних аудиторій (№№ 102, 104, 105, 106, 107), викладацька (№109) і кабінет завідувача кафедри (№104А) знаходяться на першому поверсі, а аудиторії №301 (викладацька), 304, 312 та 314 – на третьому поверсі.

Кафедра має дві філії: на автотранспортному підприємстві ВАТ «АТП–12355» та в управлінні з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради на базі Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» загальною площею 186 кв.м.

Матеріально-технічна база кафедри забезпечує навчальний процес з дисциплін кафедри і постійно розширюється відповідно розвитку транспортної науки і техніки. На кафедрі створені предметні аудиторії з транспортних засобів (№107), організації перевезень і логістичного управління на транспорті (№106), організації дорожнього руху і автоматики (№102), промислового транспорту (№314), лекційні аудиторії транспортних технологій (№105) на 96 місць і транспортних систем (№304) на 75 місць.

Всі аудиторії кафедри оснащені наочними посібниками, стендами, ілюстративним матеріалом. На кафедрі створено комп’ютерний клас (аудиторія №102), що має загальну площу  55 кв.м та обладнаний 26 робочими місцями на базі персональних комп’ютерів класу Intel P-166 та Celeron-2,53. Клас має локальну мережу, що входить до загальної мережі університету та має вихід до ресурсів наукової бібліотеки ЗНТУ і мережі Internet.

У навчальному процесі у аудиторіях кафедри для проведення лекцій, практичних занять та лабораторних  робіт використовується мультимедійний комплекс (мультимедійний проектор, ноутбук та пересувний екран) та наступне лабораторне обладнання:

  • теодоліт Т–30;
  • нівеліри НТ, 2Н–3Л;
  • лазерний візир LEICA;
  • димовимірювач ІНА–109;
  • газоаналізатор 102 ФА 01М;
  • вимірювач швидкості «Іскра–1D» №6304D.

Санітарно-технічний стан аудиторій, лабораторій та допоміжних приміщень кафедри відповідає санітарним нормам і правилам охорони праці в закладах освіти і забезпечує якісне проведення навчального процесу підготовки студентів, які навчаються на кафедрі.