У березні кафедрою психології було організовано проведення Тренінгів з надання першої психологічної допомоги від благодійної неурядової організації UK-Med Ukraine. Командою психологів UK-Med Ukraine проведено такі тренінги 20, 21, 27 та 28 березня, до яких долучилися 87 учасників, серед яких були студенти та магістранти спеціальності «Психологія», співробітники кафедри, але й здобувачі інших спеціальностей, випускники, партнери та стейкхолдери кафедри, кризові психологи та соціальні працівники Центру Допомоги Врятованим, БФ «Посмішка ЮА», президентка ГО «Українське жіноцтво», співробітники різних структурних підрозділів нашого університету, педагоги Запорізьких гімназій №47 та №45 та ін.

Тренінг з надання першої психологічної допомоги був розроблений фахівцями UK-Med Ukraine для поширення навичок надання першої психологічної допомоги в кризових ситуаціях, містив інтерактивну теоретичну частину та практичні вправи, які проводилися у вигляді обговорення кризових подій, рольових ігор з надання першої психологічної допомоги, самодопомоги.

Учасники дуже високо оцінили рівень проведення тренінгу, корисність набутих навичок, практичність та актуальність кожної вправи, яка пропонувалася.

Найближчим часом кожен учасник отримає електронний сертифікат проходження Тренінгу з надання першої психологічної допомоги від UK-Med Ukraine.

Участь у заході здобувачів спеціальності 053 «Психологія» здійснено згідно з планом заходів кафедри «Психологія» з реалізації та розвитку програми ментального здоров'я із визначенням пріоритетних напрямів системної роботи з психологічної підтримки, створення системи послуг з проблематики ментального здоров'я. Усі тренінги UK-Med Ukraine проводяться безплатно у партнерстві з Міжнародною організацією з міграції (МОМ).

Кафедра психології висловлює щиру вдячність керівникам, координаторам та тренерському складу психологів UK-Med Ukraine. Дякуємо за ефективну реалізацію положень меморандуму про співпрацю!