Кафедра «Маркетинг та логістика» безпосередньо бере участь у проведенні третьої благодійної акції допомоги притулку для безпритульних тварин «Дай лапу, друг!».

Проведення акції планується у два етапи:
І – листопад-грудень 2022 р.;
ІІ – лютий-березень 2023 р.

Відповідальною за проведення акції від кафедри є старший викладач Кочнова Ірина Валентинівна.

В акції можуть взяти участь усі охочі: студенти НУ «Запорізька політехніка», викладачі, учні шкіл та коледжів м. Запоріжжя. Акція передбачає збір коштів (банка Монобанку) та необхідних для притулку речей (теплі ковдри, підстилки, корм для собак).

Збір речей відбуватиметься щоп'ятниці в головному корпусі ауд.281 (2-й поверх) з 10.00 до 13.00 або за попередньою домовленістю по тел. (067)612-22-36 в інший день.

Безпритульні тварини постійно потребують нашої допомоги і підтримки у будь-якому форматі. Цей притулок існує тільки завдяки волонтерській допомозі та небайдужим людям. Давайте не залишатися байдужими!