Програма візиту досить насичена: це і відвідування технічних лабораторій, і зустрічі з провідними фахівцями різних наукових напрямів.

Упродовж цього тижня наші колеги відвідали лабораторії випробування матеріалів, де поговорили з професором Семом Евансом, керівником Інженерної школи, щодо подальших спільних досліджень.

Професорка Керол Фізерстоун, керівниця теми дослідження «Сталий транспорт й аерокосмічна сфера», коротко презентувала основні напрями діяльності щодо проєктування та оптимізації легких конструкцій для аерокосмічного, автомобільного та цивільного секторів.

Відбулась зустріч з професором Рюді Аллеманом, про-віцеканцлером з міжнародної діяльності та набору студентів, керівником Коледжу фізичних наук та техніки. Професор Рюді Аллеман висловив слова підтримки нашому університету та проявив зацікавленість у довготривалій та продуктивній співпраці.

Завершився тиждень візитом до Бристольського університету, партнера Кардіффського університету, де була організована цікава екскурсія лабораторіями. Викладачі змогли поспілкуватися в теплій атмосфері з професоркою Лян-Фонг Вонг, асоційованою про-віцеканцлеркою з інтернаціоналізації, професором з бездротових систем Робертом Пєхоцкі та колегами з різних міст України, які займаються дослідницькою роботою в Бристольському університеті.