23 червня в стінах НУ «Запорізька політехніка» пройшло урочисте нагородження лавреатів Міської програми підтримки обдарованої молоді м. Запоріжжя. Всього було нагороджено 96 студентів нашого університету, 13 студентів відокремлених структурних підрозділів та 4 молодих вчених.

Сертифікати лавреатам вручали ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта, в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Васюк.

У вітальному слові Віктор Грешта подякував молоді НУ «Запорізька політехніка» за активну участь в суспільному житті міста та закликав уже починати будувати плани з відновлення рідного краю.

Доєднався до привітань і Анатолій Куртєв. У своїй промові він звернув увагу на важливу роль талановитого студентства в розвитку Запоріжжя та висловив сподівання на те, що молодь залучиться до післявоєнної розбудови нашого міста.

Під час неформального спілкування лавреати подякували представникам місцевої влади за підтримку, а також обговорили важливі теми: роль громадськості в реконструкції постраждалих будинків та міжнародні партнерства в контексті облаштування сучасних зон відпочинку.

Дякуємо місцевій владі за підтримку наших студентів та пропозицію долучитися до важливих ініціатив!