29 червня відбулось урочисте вручення дипломів випускникам Запорізького фахового коледжу комп'ютерних технологій!

Наші випускники спеціальностей «Комп'ютерна інженерія» та «Телекомунікації та радіотехніка» отримали заслужені дипломи молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів.

До участі в заході долучився кандидат технічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку НУ «Запорізька політехніка» Руслан Куликовський. Він щиро привітав випускників та запропонував їм продовжити здобувати освіту в Національному університеті «Запорізька політехніка».

Директор коледжу Ольга Баршай також привітала випускників та висловила їм найщиріші побажання успіху в подальшій діяльності. Вона підкреслила їх високий потенціал та готовність до звершень, зазначивши, що світле майбутнє чекає на нашу обдаровану молодь.

Ми пишаємося нашими випускниками, їх досягненнями та відданістю навчанню. Щиро бажаємо успіху та продовження своєї освіти в сфері комп'ютерних технологій!