26 червня відбулось урочисте засідання Вченої ради, присвячене відзначенню Дня Запорізької Політехніки.

Відкрив церемонію нагородження ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта. У своїй промові він подякував викладачам, співробітникам та студентам за сумлінну працю та активну діяльність на користь освітнього закладу особливо під час війни. А також привітав з 70-річним ювілеєм радника ректора НУ «Запорізька політехніка» Сергія Бєлікова, який 23 роки пропрацював на керівній посаді нашого університету, а зараз продовжує допомагати розроблювати та реалізовувати стратегію розвитку Запорізької політехніки. До привітань також долучився голова наглядової ради університету, директор ДП «Івченко-­Прогрес» Ігор Кравченко.

За вагомий особистий внесок та сумлінну працю було нагороджено 38 викладачів та співробітників. А 5 студентів відзначили сертифікатами про отримання академічних стипендій різних видів.

Вітаємо всіх лавреатів та бажаємо нових звершень!