15 лютого відбулось урочисте відкриття олімпіади від Запорізької політехніки.

Цього року НУ «Запорізька політехніка» за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради проведе предметні олімпіади для учнів загальної середньої освіти та фахової передвищої освіти міста Запоріжжя та Запорізької області.

Загалом на предметні олімпіади зареєструвалися 1345 учасників. Учні можуть взяти участь в олімпіаді за такими предметами:

• українська мова;
  • англійська мова;
  • німецька мова;
  • історія України;
  • математика;
  • фізика;
  • інформатика.

Учасників привітали ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та заступниця голови департаменту освіти м. Запоріжжя Наталя Вітковська.

Під час заходу учасників було ознайомлено з розкладом, загальними правилами проведення олімпіади та інструкцією до кожного предмета.

Нагадуємо, що усю інформацію можна знайти на сайті: https://courses.zp.edu.ua/olympiad/

Бажаємо успіхів усім учасникам!