17 квітня урочистим фіналом завершився конкурс бізнес-ідей «STARTUP із Запорізькою політехнікою». Фіналістів і гостей привітали ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, проректор Андрій Іванченко, заступник директора Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій Ігор Паренчук, голова ГО «Лабораторія юридичного дизайну» Вячеслав Пряміцин, заступниця голови Ради Запорізької обласної федерації роботодавців Альона Гавриленко, голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених та спеціалістів Сергій Леощенко.

Робота над проєктами розпочалась у лютому. Зареєстровані учасники пройшли спеціальне навчання від Запорізької політехніки. Воно було спрямовано на покращення навичок організації, просування та презентацій бізнес-ідей і складалось з 5 відкритих вебінарів, які було організовано за підтримки Державної організації «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій». Учасники отримали сертифікати після завершення навчального курсу.

З 21 бізнес-ідеї відбіркова комісія обрала 10 найкращих. У фіналі презентації учасників оцінювали наші партнери — представники організацій і підприємств: Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій, Запорізька обласна федерація роботодавців, ПАТ «Запоріжсталь», АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес», АТ «Креді Агріколь Банк», Запорізький кластер «Інжиніринг — Автоматизація — Машинобудування», ТОВ «АЛД Інжиніринг та будівництво».

Вітаємо переможців конкурсу!

1 місце — команда «CashTech 3D» (Андрій Логвиненко, ІФ-511, наставник — старший викладач кафедри М і ТЛВ Михайло Гнатенко) з бізнес-ідеєю «Пляшки — сировина для 3D друку».

2 місце — команда «Akatsuki» (Владислав Нікулін, БК-512сп, наставник — виконувач обов'язків завідувача кафедри ІТЕЗ Олександр Малий) з бізнес-ідеєю «Використання штучного інтелекту та комп'ютерного зору для автоматизованого реверс-інжинірингу друкованих плат».

3 місце — команда «ProEco» (Семен Мельник, студент КТМ 21 1/9 ВСП «ЗЕФК») з бізнес-ідеєю «Мобільний ECO-додаток».

Переможців відзначили приємними призами від профкому студентів, сертифікатами для поїздок від «Іван таксі» та преміями. Також вони отримають безплатну консультацію від керівниці Центру підтримки технологій та інновацій НУ «Запорізька політехніка» Наталі Висоцької

Команда «CashTech 3D» отримала сертифікат від АТ «Креді Агріколь Банк» на 1 рік безплатного обслуговування та сертифікат на участь у програмі «Lab2Market_UA» поза межами конкурсу та безплатні консультації у сфері інтелектуальної власності та інновацій тривалістю 8 годин від Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій.

Переможців у спеціальній номінації від ДП «Івченко-Прогрес» привітав Юрій Торба — заступник директора підприємства з наукової роботи, начальник експериментально-випробувального комплексу ДП «Івченко-Прогрес», відзначивши такі команди сертифікатами на проходження практики та цінними призами:

• «InnoFilTech» (Олександр Лук'яненко, Максим Гордієнко — аспіранти, Тетяна Степаненко, ІФ-213м, наставниця — доцентка кафедри ФМ Дар'я Ткач) з бізнес-ідеєю «Інноваційні філаменти для 3D-друку»
  • «Токмацькі технарі» (Максим Жовніренко, Валерій Козак, Роман Говоруха, Олександр Стаднік, наставники — викладачка ВСП «ТМФК» Олена Четверик, виконувач обов'язків директора ВСП «ТМФК» Руслан Кошелюк) з бізнес-ідеєю «Комплексна комп'ютерна діагностика ДВЗ»
  • «Akatsuki»

Команди, що перемогли у спеціальній номінації від ПАТ «Запоріжсталь», привітав виконувач обов'язків головного спеціаліста зі взаємодії з молоддю ПАТ «Запоріжсталь», виконувач обов'язків голови Молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь» Олег Донець, вручивши командам цінні призи:

• «АвтоКлуб» (Данило Калінін, ІФ-411, Антон Спичак, ІФ-311, наставник — доцент кафедри Т та ПМ Андрій Скребцов)
  • «Akatsuki»

Переможців спеціальної номінації від АТ «Мотор Січ» привітали начальник управління мотивації персоналу АТ «Мотор Січ» Дмитро Градінаров і начальник бюро розвитку персоналу АТ «Мотор Січ» Альона Гавриленко та нагородили сертифікатами на проходження стажування із можливістю подальшого працевлаштування та цінними призами такі команди:

• «Unicorn&wolf» (Ольга Щербина, КНТ-121) з бізнес-ідеєю «Онлайн-школа. Підготовка до НМТ з математики»»
  • «Akatsuki»

Переможців спеціальної номінації від «Креді Агріколь Банк» привітав Юрій Стаднюк — заступник директора, керівник центрального відділення АТ «Креді Агріколь Банк», нагородивши цінними призами п'ять команд:

• «АвтоКлуб»
  • «CashTech 3D»
  • «Unicorn&Wolf»
  • «InnoFilTech»

У спеціальній номінації від ГС «Запорізький кластер «Інжиніринг — Автоматизація — Машинобудування» переможців привітав директор спілки Андрій Карпенко, запросивши 3 команди до відвідування ТОВ «ТРІАДА ЛТД КО»:

• «АвтоКлуб»
  • «CashTech 3D»

Фото з заходу можна знайти за посиланням: https://fex.net/ru/s/ompcfno

До нових звершень із Запорізькою політехнікою!