Вже понад 35 років 5 грудня весь світ відзначає День волонтера. Цього року для нашої країни цей день набув особливого значення.

Волонтери в боротьбі за свободу України стали надійним тилом для наших захисників. Саме вони та сила, що наразі підтримує мільйони українців, які захищають кордони країни. Підтримують тих, хто втратив свої домівки чи вимушені були покинути свою Батьківщину.

Волонтерський штаб Національного університету «Запорізька політехніка» — один з найпотужніших в регіоні. Команда, сформована в лютому, зростає ледь не щодня. Студенти, викладачі та працівники університету долучаються до волонтерського руху. Це захоплює та надихає, викликає гордість за колектив та студентство нашої альма-матер. Ми пишаємось кожним, для кого слова взаємодопомога та підтримка стали найголовнішими у житті.

Ректорат університету щиро вітає волонтерів з їх святом! Дякуємо вам за ваш безцінний внесок у наближення нашої перемоги! Бажаємо вам сил та натхнення продовжувати свою нелегку роботу. Разом до перемоги!

І все буде Україна!