3-4 листопада 2022 р. відбулась Міжнародна наукова конференція «Взаємодія науки та техніки в умовах сьогодення» (м. Рига, Латвійська Республіка), яка організована ISMA University of Applied Sciences за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

Магістранти кафедри електропривода та автоматизації промислових установок Богдан Васильєв та Микола Пунда разом з науковою керівницею — доценткою Оленою Назаровою взяли участь у конференції.

Тези доповіді «Monitoring of electromechanical processes of the cold rolling mill taking into account the variation of the inertia moment» було прийнято до друку у секції «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Учасники отримали сертифікати про участь у заході із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредиту ECTS).