НУ «Запорізька політехніка» радо повідомляє, що ми розширюємо освітню діяльність у відповідь на суспільний запит, зважаючи на нагальні потреби сьогодення в пілотах та фахівцях з експлуатації повітряних суден.

За результатами виїзної експертизи експертної групи, наказом МОН України від 03.07.2023 р. № 278-л ліцензовано освітню діяльність за спеціальністю 272 «Авіаційний транспорт». Це відбулося завдяки роботі наших викладачів та всебічній підтримці одного з основних стейкхолдерів НУ «Запорізька політехніка» – ПАТ «Мотор Січ».

Наш університет надаватиме можливість отримання професії пілота за повним циклом, а саме з теоретичної, тренажерної та льотної підготовки, яка буде надаватися разом з ПАТ «Мотор Січ» як за державним замовленням, так і на договірній основі.

Починаючи з 2024/25 навчального року, в нашому університеті буде здійснено перший набір за освітньою програмою «Льотна експлуатація повітряних суден». У перспективі планується реалізація ступеневої підготовки фахівців спільно з Запорізьким авіаційним фаховим коледжем ім. О.Г. Івченка. Впевнені, що це буде новий виток розвитку авіаційної галузі! Студенти зможуть здобути висококваліфіковану підготовку в галузі експлуатації повітряних суден. Вони будуть вивчати теоретичні основи авіаційного транспорту, системи безпеки, технічне обслуговування та ремонт повітряних суден, а також пройдуть практичну підготовку на симуляторах і реальних повітряних суднах. Навчання будуть проводити кваліфіковані викладачі та експерти з авіаційної галузі, що допоможе студентам зрозуміти складні аспекти цієї професії.

Льотна експлуатація повітряних суден є важливою галуззю, що гарантує безпеку та ефективність повітряного транспорту. Успішне ліцензування освітньої діяльності з підготовки фахівців регульованої спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» свідчить про визнання НУ «Запорізька політехніка» як провідного закладу вищої освіти.

Університет має широку мережу партнерів у сфері авіації таких як ПАТ «Мотор Січ», Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», МС Авіа-грейд, що гарантує стажування і подальше працевлаштування.

Наша освітня пропозиція направлена на задоволення як потреб ринку освітніх послуг України, так і країн Європи та країн Африки і Середнього Сходу.

Якщо ви зацікавлені в освітній програмі «Льотна експлуатація повітряних суден» або маєте будь-які питання з цього приводу, будь ласка, звертайтесь до нашого університету за додатковою інформацією.

Запрошуємо всіх, хто мріяв поєднати своє життя з небом, до Запорізької політехніки. Втілюємо мрії разом!