26 вересня викладачі, студенти та студентки Запорізької політехніки долучилися до Дня Донора. Вони здали кров на потреби Запорізького обласного центру служби крові.

Здача крові — це не просто процедура, а й можливість зробити добру справу, врятувати життя та подарувати надію тим, хто опинився в складній ситуації.

Викладачі, студенти та студентки Запорізької політехніки завжди були спільнотою, що піклуються один про одного. Вчора ми мали чудову нагоду продемонструвати нашу солідарність та готовність допомогти.

Нехай наша добра справа стане прикладом для інших і надихне багатьох на подібні дії. Разом ми можемо змінювати світ на краще!

Дякуємо всім!

Приєднуйтеся до нашої спільної справи, адже сьогодні існує потреба у поповненні запасів крові.