9 лютого ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта на запрошення ректора Олега Скидана з робочим візитом завітав до Поліського національного університету. Під час візиту Віктор Грешта відвідав «ITM Automation School», де нашому університету керівником компанії Encon Ukraine Володимиром Дуравою було передано демонстраційно-навчальний куб від «PILZ».

У 2022 році ми підписали меморандум про співпрацю, з чого почалась наша активна взаємодія. Так навесні 2023 року наші викладачі пройшли спеціалізовані курси, а сьогодні у Запорізької політехніки з'явилось новітнє обладнання.

Цей куб дозволить студентам Запорізької політехніки детально ознайомитися з компонентами автоматизації від «PILZ» та проводити лабораторні роботи з програмування систем безпеки.

Також з нового семестру наш університет запроваджує два сучасні та актуальні навчальні курси: «Основи безпеки машин» та «PNOZmulti: програмування та діагностика», що відповідають європейським та світовим стандартам.

Наш університет впевнено рухається до європейської родини й готує сучасних фахівців!