Наукова молодь Запорізької політехніки!

20.12.22 в 16:15 (вівторок) відбудуться установчі збори засідання Конференції Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів (Конференція НТСА). Збори пройдуть в дистанційному форматі з використанням засобів платформи Zoom. Посилання на Zoom зустріч буде надіслано членам-делегатам, обраним на факультетських зборах, електронною поштою.

На порядку денному питання затвердження Положення про НТСА Національного університету «Запорізька політехніка».

НТСА – це самоврядне об'єднання студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених та спеціалістів, яке діє на громадських засадах і є частиною системи громадського самоврядування НУ «Запорізька політехніка».

Товариство забезпечує захист інтересів та прав студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених з питань наукової діяльності, підтримку перспективним науковим ідеям та нововведенням.

Начальник ПІВ НДЧ Наталя Висоцька