Сьогодні, на засіданні Запорізької міської молодіжної Ради, приуроченого до Дня Молоді, було відзначено активну молодь нашого краю.

Серед них і наші студенти. Голова студентського самоврядування Марія Павленко отримала подяку за громадську активність та особистісний внесок у розвиток молодіжного руху м. Запоріжжя.

Голову профбюро студентів інженерно-фізичного факультету Софію Степаненко та директора центру студентського самоврядування гуртожитку №4 Валерія Кофанова було нагороджено грамотами за вагомий внесок у волонтерську діяльність та активну громадську позицію. Ці студенти успішно реалізують студентські ініціативи у нашому університеті, зокрема займаються організацією традиційних університетських спортивних заходів і змагань.

Вітаємо з визнанням вашого внеску та дякуємо за активну участь в житті університету та Запоріжжя!