22 червня в спортивному комплексі НУ «Запорізька політехніка» відбувся «Кубок ректора з мініфутболу», організований за ініціативи та сприяння профкому студентів, студентського самоврядування та кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту.

У змаганнях взяли участь 6 команд, у складі яких були студенти з різних факультетів університету та Запорізького фахового коледжу комп'ютерних технологій.

На початку заходу учасників привітав ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта. Він побажав командам приємної гри, а також наголосив, що університет робить все можливе для того, щоб студенти мали можливість відчути настрій студентського дозвілля навіть у сучасних обставинах.

Кубок з мініфутболу став своєрідним відбором до збірної команди Запорізької політехніки. Для цього було запрошено близького друга нашого університету Моргунова Олександра – досвідченого гравця футболу та футзалу.

Начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНу Юрій Шепель також долучився до привітань та побажав сил та наснаги для подальшої підготовки до Всеукраїнської Універсіади.

Дівчата зі збірної команди юніорів з аеробіки під керівництвом тренера Олександри Плахотнікової підготували яскравий номер для підвищення бойового духу учасників.

Гра відбувалась у 2 тури. У першому команди змагалися на виліт, а в другому – до перемоги. За результатом серйозної боротьби 1 місце посіла команда «Dream Team», 2 – команда «Нива», 3 – команда «Зірка».

На урочистій церемонії нагородження переможців привітали та нагородили медалями, грамотами та солодкими призами проректор з науково-педагогічної роботи, соціально-економічного розвитку та молодіжної політики Андрій Іванченко, завідувач кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту Світлана Атаманюк, виконувачка обов'язків голови профкому студентів Марина Зінченко та голова студентського самоврядування Марія Павленко.

Дякуємо всім за участь! Запрошуємо всіх студентів НУ «Запорізька політехніка» й надалі долучатися до різних спортивних активностей! Виховуємо здорову націю разом!