У межах візиту делегації НУ «Запорізька політехніка» до Кардіффського університету відбулись зустрічі зі співробітниками та аспірантами.

Так, доктор Катаржина Ставаш та її команда зі школи комп'ютерних наук та інформатики представили прототипи своїх розробок, мета яких — покращити життя людини в цифровому світі серед розмаїття пристроїв та технологій.

Усі дослідження мають прикладний характер і спрямовані розв'язувати проблеми конкретних цільових груп (пацієнтів, паралізованих в результаті інсульту; людей, які ведуть малорухомий спосіб життя; батьків, які прагнуть привчити дітей до здорового харчування).

Ці ідеї є актуальними й для українського суспільства, тому розширюють простір для подальшої співпраці.