Національний університет «Запорізька політехніка» радо підтримує міжнародні проєкти та співпрацює з колегами в системі освіти.

На базі університету пройшла зустріч груп професійного розвитку вчителів англійської мови Запоріжжя в межах проєкту SWITLO Британської Ради в Україні.

З вітальним словом до учасників звернулись Надія Удова, менеджерка проєкту SWITLO (Британська Рада в Україні), Наталія Жукова, тренерка проєкту (Британська Рада в Україні), виконувачка обов'язків завідувача кафедри іноземної філології та перекладу (НУ «Запорізька політехніка»), та Ірина Нагорнова, консультантка комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради.

Роботу викладачів координували фасилітатори проєкту SWITLO Олена Калієвська, вчителька англійської мови Запорізького академічного ліцею «Перспектива», та Юлія Бєлякова, вчителька англійської мови початкової школи «Світанок» Запорізької міської ради.

Проєкт SWITLO (Skills and Well-being in Teacher Learning Opportunities) спрямований на надання допомоги вчителям у створенні потужної професійної спільноти шляхом взаємодії та рефлексії, а також у підготовці можливостей планування програми розвитку з урахуванням потреб громади (TAG — Teacher Activity Group).

Активну підтримку в реалізації проєкту надає комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради.

Детальніше про проєкт SWITLO >>

#SWITLO