Попри війну наш університет продовжує підготовку висококваліфікованих кадрів для авіаційних підприємств нашого регіону.

Минулого тижня керівництво ДП «Івченко-Прогрес» звернулось до університету з запитом щодо працевлаштування наших найкращих студентів, які навчаються за спеціальністю 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка», на посади інженера-конструктора та технолога. Особливістю цієї пропозиції є те, що працевлаштовані будуть студенти 3-го та 4-го курсів, які ще активно продовжують навчання.

Під час зустрічі ректора університету Віктора Грешти, декана машинобудівного факультету Василя Глушка та завідувача кафедри технології авіаційних двигунів Дмитра Павленка з найкращими студентами було обговорено багато питань щодо зробленої пропозиції. Студенти поставили багато питань щодо особливостей навчання за дуальною формою. Вони візьмуть участь у конкурсному відборі.

Такий підхід дозволить їм не тільки набути цінних практичних навичок з проєктування та виробництва авіаційних двигунів ще на етапі навчання, а й одночасно з продовженням навчання та отриманням стипендії мати достойну заробітну плату.

Дуальна форма освіти потребує суттєвої зміни як графіку навчання, так і підходів щодо його забезпечення. Сподіваємось, колектив кафедри технології авіаційних двигунів впорається з новими завданнями, що забезпечить підвищення привабливості університету серед майбутніх студентів та роботодавців!