22 квітня у Запорізькій політехніці відбулась зустріч представників Закладу позашкільної освіти «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради, ГО «Молодь онлайн», Запорізького академічного ліцею №23 та НУ «Запорізька політехніка» для обговорення подальшої співпраці у напрямі розвитку STEM-освіти, організації та проведення спільних культурних та освітніх заходів.

Уже зроблені перші кроки у цьому напрямі! Доцентка кафедри журналістики Наталія Островська, директорка Дитячо-юнацького наукового університету Олена Назарова, освітня менеджерка ГО «Молодь онлайн», методистка КУ «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» ЗОР Анастасія Торянік, вчитель інформатики Запорізького академічного ліцею №23 Андрій Плаксін взяли участь у роботі журі відкритого конкурсу творчих робіт «Всесвіт в об'єктиві», який проходив у межах Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна — 2024».

Проректор Андрій Іванченко та заступниця директора Комунарського районного центру молоді та школярів Лариса Буйниченко вручили подяки всім членам журі за активну участь у конкурсі, формуванні наукового світогляду у молодого покоління та популяризацію наукових знань.

Разом розвиваємо активну молодь Запорізького регіону!