25 травня за організації Центра сприяння працевлаштуванню студентів та випускників в НУ «Запорізька політехніка» було проведено зустріч з представниками ПАТ «Запоріжсталь».

Спікерами виступили начальник відділу кадрів Олег Шпиковський, начальник відділу розвитку персоналу Володимир Гриценко та провідний фахівець відділу розвитку персоналу Валерія Заїка.

Учасники зустрічі обговорили декілька важливих для студентства тем:

• роль «Запоріжсталі» в розвитку регіону: створення робочих місць та підтримка освіти й науки
  • дослідницькі проєкти та співпраця компанії з університетами та науковими центрами
  • стажування, практика й робота для студентів та випускників у компанії
  • ключові компетенції та навички, які цінує «Запоріжсталь» у своїх співробітників.

Дякуємо спікерам за допомогу у визначенні напряму розвитку для всіх охочих почати будувати свою кар'єру в перспективній компанії!

За детальною інформацією звертайся:

Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників НУ «Запорізька політехніка»
Пн. – Пт. з 08.00 до 17.00, К. 329-А, 3-й поверх головного корпусу;
(061) 769-85-99; 063-04-00-260