22 травня 2023 року відбулась звітно-виборча Генеральна асамблея Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України».

З вітальним словом виступили:

• Вадим Гутцайт — Міністр молоді та спорту України
  • Оксен Лісовий — Міністр освіти і науки України
  • Олексій Дніпров — заступник керівника офісу Президента України
  • Віталій Кличко — голова Київської міської державної адміністрації, міський голова

До засідання також долучилися виконувач обов'язків президента FISU Леонц Едер та Президент Європейської університетської атлетичної асоціації (EUSA) Адам Рочик.

За результатами відкритого голосування ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгенія Імаса було обрано президентом Спілки терміном на 5 років. Також асамблея затвердила Стратегію розвитку студентського спорту в Україні до 2028 року, встановила двомісячний термін підготовки плану заходів з її реалізації. А відокремленим підрозділам Спілки доручила реалізовувати в регіонах затверджений план розвитку.

Керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Запорізькій області, ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта взяв участь у Генеральній асамблеї.

Незабаром ми побачимо результати перших заходів, спрямованих на розвиток студентського спорту в Запорізькому регіоні.