Мета дисципліни - надати студентам знання, навичок та вмінь, які дозволять використовувати методи рішення задач оптимізації при дослідженні та проектуванні електротехнічних систем керування пристроями енергоємного виробництва.

Завдання дисципліни – полягає у вивченні оптимальних методів, гарантуючих здобуття глобального та локального оптимуму у вирішенні задач дослідження та проектування електромеханічних систем  та пристроїв енергоємного виробництва, напрацювання навиків при рішенні задач оптимізації за допомогою програмних засобів.

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен

знати

• математичний апарат із новими методами теорії оптимізації;
  • критерії оптимізації при дослідженні та проектуванні електротехнічних пристроїв енергоємного виробництва;

вміти:

• розробляти алгоритм оптимізації у дослідженні та проектуванні електротехнічних систем енергоємного виробництва, вибирати засіб її реалізації;
  • розробляти алгоритм оптимізації у процесах керування електротехнічних систем енергоємного виробництва;
  • працювати у середовищі програмних пакетів розробки алгоритмів оптимізації;

Викладач: к.т.н., доц. Коцур Михайло Ігорович

Методичне забезпечення

1. Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни “Оптимізація проектних рішень обладнання енергоємних виробництв” для студентів спеціальності 8.05070207  “Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв” Укл.: М.І.Коцур – Запоріжжя: ЗНТУ, 2013., 42 с.
Найменування показників Спеціальність (напрям підготовки), спеціалізація Характеристика навчальної дисципліни
денна форма навчання заочна форма навчання
Кількість кредитів – 5 Спеціальність: 141 "Електротехніка, електротехніка та електромеханіка" нормативна
Спеціалізація: Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв