Ви є тут

Головна

Розклад занять та консультацій

Розклад занять викладачів кафедри ЗІ:   xlsx

Графік консультацій викладачів кафедри ЗІ:   xls

Графік затвердження дипломних проектів кафедри "Електропостачання промислових підприємств" у групах Е–119, Е–129, Е–519, Ез–118, Ез–128, Ез–518, Е–110, Е–120,Е–130, Е–510, Ез–120, Ез–130, Ез–520

П.І.Б. стверджуючого

Дата

Аудиторія

Час

Метельський В.П. 28.04.14 292 10.00-12.00
Авдєєв І.В. 29.04.14 298 9.00-11.00
Махлін П.В. 29.04.14 387в 9.00-11.00
Байша О.І. 05.05.14 387б 10.00-12.00
Махлін П.В. 06.05.14 387в 11.00-13.00
Авдєєв І.В. 07.05.14 298 09.00-11.00
Метельський В.П. 08.05.14 292 11.00-13.00
Байша О.І. 12.05.14 387б 11.00-13.00
Махлін П.В. 13.05.14 387в 11.00-13.00
Авдєєв І.В. 14.05.14 298 09.00-11.00
Байша О.І. 15.05.14 387б 11.00-12.00
Метельський В.П. 16.05.14 292 11.00-13.00
Махлін П.В. 19.05.14 387в 11.00-13.00
Авдєєв І.В. 20.05.14 298 09.00-11.00
Байша О.І. 21.05.14 387б 11.00-13.00
Метельський В.П. 22.05.14 292 11.00-13.00
Махлін П.В. 23.05.2014 387в 11.00-13.00

Графік консультацій на осінній семестр 2013/2014 навчального року, для студентів денної та заочної форми навчання.

П.І.П. викладача

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Ауд.

Метельський В.П.

 

 

11.55 – 13.15

 

 

 

292

Авдєєв І.В.

13.35 – 14.55

13.35 – 14.55

 

 

 

 

296

Байша О.І.

13.35 – 14.55

 

13.35 – 14.55

 

 

387б

Попов В.В.

 

 

13.35 – 14.55

13.35 – 14.55

 

 

298б

Климко О.М.

 

 

 

 

13.35 – 14.55

 

298б

Махлін П.В.

 

 

13.35 – 14.55

 

13.35 – 14.55

 

387в

Даус Ю.В.

 

10.05 – 11.25

14.55- 16.25

 

 

 

286

Дяченко В.В.

 

 

 

 

11.55 –13.15

 

13.35 – 14.55

298

Прихно В.Л.

 

 

13.35 – 14.55

 

11.55 –13.15

 

298

Шрам О.А.

 

 

 

13.35 – 14.55

13.35 – 14.55

 

299

Заболотний А.П.

 

 

11.55 –13.15

13.35 – 14.55

 

 

299

Братковська К.О.

 

 

 

 

 

387б

Кулагін Д.О.

15.05-16.25

 

 

 

 

 

298б

Федоша Д.В.

 

 

 

11.55 –13.15

13.35 – 14.55

 

292а

Немикіна О.В.

 

13.35 – 14.55

 

 

 

13.35 – 14.55

292а

 

Консультації за розділом "Охорона праці"

Група

День тижня

Час проведення

Спеціаліст

Е–119

Е–129

Е–519

вівторок

з 13.30 до 15.00

Лавренко А.С. доцент,к.т.н.

четвер

з 12.00 до 13.30

Ез–118

Ез–128

Ез–518

вівторок

з 10.00 до 12.00

Журавель М.О. ст.викладач

четвер

з 12.00 до 14.00

Е–110

Е–120

Е–130

Ез–120

Ез–130

вівторок

з 10.00 до 12.00

Журавель М.О. ст.викладач

четвер

з 12.00 до 14.00

Е–510

вівторок

з 10.00 до 12.00

Курков О.Б. ст.викладач

четвер

з 12.00 до 14.00

Консультації за розділом "Економіка" *

Група

День тижня

Час проведення

Спеціаліст

Е–119

вівторок

з 10.00 до 12.00

Варинська Л.О., доцент к.т.н.

Е–110

Е–120

Е–130

Ез–120

Ез–130

середа

з 12.00

Е–519

вівторок

з 12.00

Бобровнікова Р.Г., доцент к.е.н.

Е–510

Ез–520

середа

з 12.00

Е–129

Ез–118

Ез–128

вівторок по чисельнику

з 10.00 до 12.00

Сердюк Є.М. асистент

пятниця

з 13.30

* Консультації проводяться в аудиторії 368

 

 

Розклад міжсесійних консультацій на I семестр 2014-2015 навчального року заочного відділення.

Дата

Пара

Ауд.

Ез-111,121,131,141

Ауд.

Ез-511

Субота

27 вересня 2014 року

11 жовтня 2014 року
25 жовтня 2014 року

08 листопада 2014 року
22 листопада 2014 року

I 299 ОРЗ та А
Шрам О.А.
298 Споживачі ЕЕ
Прихно В.Л.
 
 
     
II 286 Електромеханічні ПП
Яримбаш Д.С.
299 ОРЗ та А
Шрам О.А.
21 Основи охорони праці
Лавренко А.С.
299 Основи енергозбереж.
Заболотний А.П.
III 298 Електропостачання
Прихно В.Л
368 Менеджмент та МД
Бобровнікова Р.Г.
 
 
  21 Основи охорони праці
Лавренко А.С.
Субота

04 жовтня 2014 року
18 жовтня 2014 року

01 листопада 2014 року
15 листопада 2014 року
29 листопада 2014 року

I 526 Основи ЕП
Бондаренко В.І.
387б Ел. системи та мережі
 
 
     
II 387б Ел. системи та мережі 526 Основи автомат. ЕП
Бондаренко В.І
296 Монтаж ЕУ
Авдєєв І.В.
286 Основи енергоменедж.
Попов В.В.
III 535 Політологія
Орлянський В.С.
535 Політологія
Орлянський В.С.
 
 
     

 

Дата

Пара

Ауд.

Ез-110

Ауд.

Ез-510

Субота

27 вересня 2014 року

11 жовтня 2014 року
25 жовтня 2014 року

08 листопада 2014 року
 

I 299 Енергозбереження
Заболотний А.П.
299 Інфраструктура ЕР
Заболотний А.П.
 
 
     
II 234 Техніка висок. напруги
Літвінов Д.О.
       
 
III 286 Електротехн.установки
Яримбаш Д.С.
299 Основи енергозбер.
Заболотний А.П.
 
 
     
 
Субота

04 жовтня 2014 року
18 жовтня 2014 року

01 листопада 2014 року
15 листопада 2014 року
 

I 296 Експлуатація ЕУ
Авдєєв І.В.
368 Економіка за вид.діял.
Варинська Л.О.
 
 
     
II 368 Економіка за вид.діял.
Варинська Л.О.
286 Основи енергоменедж.
Попов В.В.
   
 
   
III 298 Електропостачання
Дяченко В.В.
   
 
 
     

 

Дата

Пара

Ауд.

Ез-113, Ез-513

Субота

27 вересня 2014 року

11 жовтня 2014 року
25 жовтня 2014 року

08 листопада 2014 року
 

I 535 Правознавство
Кириченко В.М.
547а Психологія
 
II 547а Філософія
Бондаревич І.М.
348 Іноземна мова
 
III 209 Вища математика
Засовенко А.В.
 
 
 
Субота

04 жовтня 2014 року
18 жовтня 2014 року

01 листопада 2014 року
15 листопада 2014 року
 

I 326 Загальна фізика
Лущін С.П.
 239 Теоретичні основи електротехніки
Афанасьєва І.О.
II 359 Обючислювальна техніка та алгоритмічні мови
Романіченко Г.В.
    
 
III 298 Українська мова (за проф. спрямуванням)
Бондарчук К.С.
 
 
 

 

Дата

Пара

Ауд.

Ез-112, 122

Ауд.

Ез-512

Субота

27 вересня 2014 року

11 жовтня 2014 року
25 жовтня 2014 року

 

I 234 Електричні машини
Літвінов Д.О., Лєвєнков І.В.
528 ТАК
Андріяс І.А.
137 ТМО
Касіч-Пилипенко С.В
II 294 Електричні апарати
Климко О.М..
524 Мікропроц. техніка
Кулинич Е.М.
137  СВ РТЕ
Цокотун П.В.
III     294 Вимірювальна техніка
Климко О.М.
 
 
     
 
Субота

04 жовтня 2014 року
18 жовтня 2014 року

01 листопада 2014 року

 

I 160 Електротехнічні матеріали
Денісов Д.Л.
 
 
     
II 239 ТОЕ
Романіченко Г.М.
286 ПП в ЕС
Яримбаш Д.С
208  Українська мова (за проф. спрямуванням)
Бондарчук К.С.
III 535 Соціологія
Безрукова О.А.
 
 
     

 

Сторінки